Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
| Gamintojas | AXAGON |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 31.20 g |
| Plastic (No PET) | 7.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | AXAGON |
| Palette Qty | 4334 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PCEE-GRF |
| Gamintojo prekės serija | Gigabit Ethernet PCI-Express network card with proven Realtek chipset version |
| Warranty | 24 mėn. |
TOP susijusios paieškos