Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The LM575LD is the most advanced model in the series, equipped with an Osram LD green laser and full 3D projection (12 lines). It ensures high comfort of use during large-scale projects, such as interior finishing, installation work, or construction. Thanks to its pulsed mode and remote control, it also performs well outdoors and in bright lighting conditions.
| Manufacturer | Uni-T |
|---|---|
| Model | LM575LD |
| Type | Laser level |
| Laser type | Osram green LD |
| Number of lines | 12 (3D) |
| Working range | 40 m |
| Accuracy | ±3 mm / 10 m |
| Self-leveling range | ±3° |
| Self-leveling time | < 3 s |
| Wavelength | 520 nm |
| Laser class | 2 |
| Operating time | 6 h |
| Power supply | 3.7V 5200 mAh Li-ion battery |
| Dimensions | 138 × 89 × 147 mm |
| Weight | 694 g |
| Certifications | CE, UKCA |