Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! prekės pažymėtos šiuo ženklu buvo grąžintos gamintojui po trumpo naudojimo.
Prekės gamintojo buvo patikrintos, atnaujintos ir suteikta garantija. Šių prekių kaina gerokai mažesnė nei tokios pačios naujos.
Prekės montavimo (įrengimo) darbai turi būti atlikti kvalifikuoto specialisto. Pardavėjas neatsako už nekokybiškai (netinkamai) sumontuotą (įrengtą) prekę ir (ar) dėl to padarytą žalą.
| Techniniai duomenys | |
| Gaminio tipas | Utp / stp kabelio bandymo įtaisas |
| Palaikomos jungtys | Bnc,ieee-1394,rj-11,rj-45,usb |
| Bandymo tipas | Trumpos grandinės testas, transmisijos bandymas |
| Ekrano tipas | Led |
| Produkto spalva | Pilka |
| Led indikatoriai | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 31 mm |
| Ilgis | 185 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Svoris | 200 g |
| Pakuotės turinys | |
| Laikymo dėklas | Taip |
| Instrukcija | Taip |
| Modelio pavadinimas | 780094 |