Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
50 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz pralaidumą ir pagamintas iš vario su 26AWG skerspjūviu. Kabelis sukurtas dirbti esant temperatūroms nuo -25°C iki 60°C ir turi minimalų lenkimo spindulį 18.6 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP LSZH |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 50 m (164.04 pėdos) |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2 mm (0.24 colio) |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido skerspjūvis | 26AWG |
| Apsauga | Aliuminis / Poliesteris |
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 67.86dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6 mm (0.74 colio) |
| Darbinė temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nickelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 colio) |