Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
40 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko pralaidumą iki 500MHz ir pagamintas iš vario su 26AWG skerspjūviu. Kabelis skirtas temperatūroms nuo -25°C iki 60°C ir turi 10 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 40 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 40 m (131.23 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidų medžiaga | Varis |
| Laidų skersmuo | 26AWG |
| Apsauga | Aliuminis / Poliesteris |
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 67.86dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6 mm (0.74 in) |
| Darbo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 in) |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |