Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
5 m ilgio Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su RJ45 M/M jungtimis abiejuose galuose palaiko 250MHz pralaidumą. Kabelis turi PVC apvalkalą, CCA laidininko medžiagą ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 5m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 5m (16.44 pėdų) |
| Spalva | Mėlyna |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | CCA |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Laikymo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69mm (2.72in) |
Papildoma informacija |
|
| Jungtys | RJ45 male abiejuose galuose |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Vario lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
| Atitiktis | RoHS, REACH |