Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.3m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su mėlynu PVC apvalkalu ir RJ45 male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko juostos plotį iki 250MHz ir veikia temperatūrų intervale nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.3m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.3m (0.98ft) |
| Spalva | Mėlyna |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8mm (0.23in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 24AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69mm (2.72in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Varinė lydinys |
| Pin dengimas | Auksu dengtas |
| Išmatavimai (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |