Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250MHz juostos plotį ir pagamintas iš vario, kurio storis 28AWG. Kabelis turi PVC apvalkalą, aliuminio tinklelio šarvus ir veikia temperatūros intervale nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 2m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m |
| Jungties tipas | RJ45 Male į RJ45 Male |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 28AWG |
| Šarvai | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugymo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungties korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties padengimas | Nikelis su auksu padengtomis kontaktinėmis dalimis |
| Jungties matmenys | 22.8 x 11.6 x 8.3mm (0.90 x 0.46 x 0.33in) |
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |