Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
1 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su RJ45 M/M jungtimis palaiko 250MHz juostos plotį ir turi varinį laidininką su 27AWG storio. Kabelis yra pilkos spalvos, turi PVC apvalkalą ir atitinka RoHS bei kitus standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1 m (3.28 pėd.) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2 mm (0.24 in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74 mm (2.91 in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Papildoma informacija |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL, Kalifornijos pasiūlymas 65 |
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |