Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
20 m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250MHz juostos plotį. Kabelis pagamintas iš vario, 26AWG storio, ir yra skirtas veikimo temperatūroms nuo -25°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 20 m (65.62 pėdų) |
| Spalva | Raudona |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Vadintuvo medžiaga | Varis |
| Vadintuvo storis | 26AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Veikimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |