Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
15 m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 M/M jungtimis palaiko 250MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš vario, 26AWG storio, ir yra tinkamas naudoti esant temperatūroms nuo -25°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Produkto pavadinimas | 15 m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis, Juodas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 15 m (49.21 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Vario medžiaga | Varis |
| Vario storis | 26AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Veikimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
Jungčių detalės |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |