Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
Cat5e F/UTP tinklo kabelis užtikrina greitą ir patikimą duomenų perdavimą ilgesniais atstumais.
Savybės |
|
|---|---|
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Apvalkalo medžiaga | Polietilenas (PE), didelio tankio polietilenas (HDPE) |
| Kabelio šarvas | F/UTP (FTP) |
| Kabelio ilgis | 305 m |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Dažnis | 100 MHz |
| RoHS atitiktis | Taip |
| Plug and Play | Taip |
| AWG laido dydis | 24 |
Veikimo sąlygos |
|
| Darbo temperatūra (T-T) | -20 - 75 °C |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | 0 - 60 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Išorinis skersmuo | 6 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Pakuotės aukštis | 250 mm |
| Pakuotės gylis | 350 mm |
| Pakuotės plotis | 350 mm |