Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
Tai yra tinklo kabelis su pilku apvalkalu ir Cat5e U/UTP (UTP) šarvu, kurio ilgis yra 20 metrų.
Savybės |
|
|---|---|
| Jungties 2 lytis | Vyr. |
| Kabelio šarvas | U/UTP (UTP) |
| Dažnis | 100 MHz |
| Kabelio klasė | D |
| Apvalkalo medžiaga | Polivinilchloridas (PVC) |
| Kabelio standartas | Cat5e |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3af |
| Jungtis 1 | RJ-45 |
| Jungties 1 lytis | Vyr. |
| Produkto spalva | Pilka |
| Kabelio ilgis | 20 m |
| Jungtis 2 | RJ-45 |
Veikimo sąlygos |
|
| Darbo temperatūra (T-T) | -20 - 60 °C |
| Saugos temperatūra (T-T) | 0 - 50 °C |
Pakavimo duomenys |
|
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |