Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
1 m ilgio tinklo kabelis su U/UTP konstrukcija, atitinkantis Cat5e standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Jungties lytis | Vyras/Vyras |
| Laido standartas | Cat5e |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Dažnis | 100 MHz |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3af |
| Laido klasė | D |
Veikimo sąlygos |
|
| Sandėliavimo temperatūra | 0 - 50 °C |
| Veikimo temperatūra | -20 - 60 °C |