Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Alantec KKU5SZA2 yra Cat5e U/UTP tinklo kabelis, užtikrinantis patikimą duomenų perdavimą. PVC apvalkalas ir 26/7 AWG vielos dydis garantuoja puikų patvarumą ir aukštą signalo kokybę.
Veikimo temperatūros diapazonas: nuo -20°C iki 60°C; laikymo temperatūros diapazonas: nuo 0°C iki 50°C.
Savybės |
|
|---|---|
| Jungties 2 lytis | Vyr. |
| AWG vielos dydis | 26/7 |
| Kabelio klasė | D |
| Apvalkalo medžiaga | Polivinilchloridas (PVC) |
| Jungties 1 lytis | Vyr. |
| Kabelio ekranavimas | U/UTP (UTP) |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3af |
| Dažnis | 100 MHz |
| Kabelio standartas | Cat5e |
| Jungtis 1 | RJ-45 |
| Produkto spalva | Pilka |
| Kabelio ilgis | 2 metrai |
| Jungtis 2 | RJ-45 |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra (T-T) | -20 - 60 °C |
| Laikymo temperatūra (T-T) | 0 - 50 °C |