Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
Alantec KIU5STR305 yra aukštos kokybės Cat5e U/UTP (UTP) tinklo kabelis, užtikrinantis patikimą ir efektyvų duomenų perdavimą.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Pilka |
| Kabelio ilgis | 305 metrai |
| Dažnis | 100 MHz |
| Kabelio šarvai | U/UTP (UTP) |
| Kabelio klasė | D |
| Kabelio standartas | Cat5e |
Veikimo sąlygos |
|
| Darbo temperatūra (T-T) | -30 - 50 °C |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | 0 - 50 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 33 kg |
| Išorinis skersmuo | 4.8 mm |