Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
Kompiuterinis suktos poros laidas UTP/K6/305M/MTC, skirtas profesionalioms instaliacijoms.
Darbui palengvinti kabelio apvalkalas sužymėtas 1 m atkarpomis.
| Atkarpoje : | 305 m . Nurodyta kaina už 1m įsigyjant visą ritinį |
| Tipas : | UTP 6 kat. |
| Vidinė gysla : | Ø 0.56 mm Cu=99.99%, Viela - AWG 23 |
| Varža : | 7.21 Ω / 100 m |
| Ekranas : |
|
| Išorinis apvalkalas : | Ø 6.1 mm, PVC |
| Apvalkalo spalva : | Pilkas |
| Pagrindinės savybės : | Parametrai gerokai viršija 6 kategorijos reikalavimus |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 70 °C |
| Svoris : | 40.84 kg/km |
| Gamintojas / Markė : | METACON |
| Garantija : | 10 metai |
Žiūrėkite laboratorinių testų rezultatų.