Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Optinės bangos ilgis : | 1310 / 1550 nm |
| Optinio išėjimo galia : | ≥ -5 dBm |
| Jungtis tipas : | Ferrula 2.5 mm |
| Medžiaga : | Plastikas |
| Pagrindinės savybės : |
|
| Maitinimas : | 3 x 1.5 V - Baterijos tipas LR6 (AA) pridedama |
| Svoris : | 0.264 kg - Be baterijos |
| Matmenys : | 190 x 100 x 48 mm |
| Garantija : | 2 metai |