Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Gamintojas | Reolink |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 53.00 mm |
| Gross weight | 0.76 kg |
| Gross width (mm) | 194.00 mm |
| Net weight | 0.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Reolink |
| Palette Qty | 800 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |