Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2 x LC Male ir 2 x SC Male jungtys, 1m ilgio, su 9/125µm singlemode pluoštu. Kabelis turi 3mm OD, LS0H dizainą ir yra atsparus elektriniam bei elektromagnetiniam trikdžiams.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Pluoštinis Kabelis |
| Produkto Pavadinimas | Pluoštinis Kabelis LC/SC, 1m 9/125µm, Singlemode |
Specifikacijos |
|
| Jungties Tipas | 2 x LC Male ir 2 x SC Male |
| Pluošto Tipas | Singlemode 9/125µm |
| Kabelio Ilgis | 1m |
| Kabelio Skersmuo | 3mm OD |
| Dizainas | LS0H |
Techniniai Duomenys |
|
| Atsparumas Trikdžiams | Visiškas atsparumas elektriniams ir elektromagnetiniams trikdžiams (EMI) |
Papildoma Informacija |
|
| Suderinamumas | Suderinamas su visais standartiniais pluoštinių kabelių įrenginiais |