Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
Newell USB-C į USB-C kabelis palaiko greitą įkrovimą su maksimaliu galingumu 100 W ir yra 1.5 metro ilgio, kai visiškai ištiestas. Jo spiralinis dizainas leidžia taupyti vietą ir neleidžia susipainioti, o silikoninė medžiaga užtikrina ilgaamžiškumą ir lankstumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB-C į USB-C Įkrovimo Kabelis |
| Prekės ženklas | Newell |
| Modelis | USB-C į USB-C 100 W, Spiralinis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5 m |
| Storis | 4.2 mm |
| Medžiaga | Silikonas, Aliuminis |
| Įkrovimo galia | Maks. 100 W |
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 480 Mbps (USB 2.0) |
Papildoma informacija |
|
| Dizainas | Spiralinis dizainas, skirtas vietos taupymui ir nesusipainiojimui |
| Atsparumas temperatūrai | Veikia patikimai žemose temperatūrose |
| Galimos spalvos | Žalias-Bordo, Juodas, Pilkas, Geltonas-Juodas, Raudonas-Jūrų Mėlynas, Mėlynas-Oranžinis, Oranžinis-Geltonas |