Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Gamintojas | Goobay |
| Bendras gylis (mm) | 110,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 185 mm |
| Bendras svoris | 0,211 kg |
| Bendras plotis (mm) | 45 mm |
| Grynasis svoris | 0,157 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| PET | 1,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,054 kg |
| Tūris (m3) | 0,00091575 m³ |
| Kitos savybės | Skirtas CAT 5/6 tinklo ir ISDN jungčių testavimui; turi RJ11, RJ12 ir RJ45 lizdus; tikrina linijas dėl trumpojo jungimo, laidų sukeistymo ir kabelio defekto; nuotolinio valdymo blokas su integruotu LED ekranu; 8 atskirų gyslų maitinimo šaltinis yra 9 V blokas (į komplektą neįeina); apsauginis maišelis yra komplekte. |
| Gaminio spalva | Juoda/balta |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | 68856 |
| Gamintojo prekių serija | Tinklo kabelio testeris |
| Popierius / kartonas | 53,00 g |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | Goobay |
| Garantija | 12 mėn. |
TOP susijusios paieškos