Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Gamintojas | Goobay |
| Bendras gylis (mm) | 10 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 110 mm |
| Bendras svoris | 0,025 kg |
| Bendras plotis (mm) | 110,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,021 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Plastikas (be PET) | 4 g |
| Taros svoris (kg) | 0,004 kg |
| Tūris (m3) | 0,000121 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Popierius / kartonas | 50,00 g |
| PET | 2,00 g |
| Kitos savybės | Iš anksto sujungtas, neekranuotas LAN kabelis su 2 RJ45 kištukais tinklo komponentams prijungti; Aukštos kokybės variu dengtas aliuminio laidas (CCA) ir paauksuoti kontaktai garantuoja puikų ir galingą tinklo ryšį; RJ45 jungties apsauga nuo skląsčio užsikabinimo ar nulūžimo, taip užtikrinant patikimą interneto ryšį; Apsauga nuo lenkimo ir tvirtas PVC apvalkalas efektyviai apsaugo Ethernet kabelį nuo lūžimo; CAT 6 tinklo kabelis tinka gigabito Ethernet tinklui, kurio greitis siekia iki 10/100/1000 Mbit/s; Tinklo kabelio ilgis nurodytas ant aplietos plonos įtempimo mažinimo plokštelės. |
| Kabelio ilgis | 0,5 m |
| Gaminio spalva | Balta |
| 2 jungčiai | RJ45 kištukas (8P8C) |
| 1 jungtis | RJ45 kištukas (8P8C) |
| Tipas | 6 kategorija, U/UTP |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | 68632 |
| Gamintojo prekės serija | CAT 6 jungiamasis kabelis U/UTP |
| Darbo temperatūra (TT) | Nuo -20 °C iki 60 °C |
| Garantija | 12 mėn. |
| Paletės kiekis | 14281 dalių |
| Prodiuseris | Goobay |