Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Goobay |
| Bendras gylis (mm) | 220,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 130,00 mm |
| Bendras svoris | 2,942 kg |
| Bendras plotis (mm) | 220,00 mm |
| Grynasis svoris | 2,698 kg |
| Pakuotės kiekis | 4 dalių |
| PET | 194,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,244 kg |
| Tūris (m3) | 0,01 m³ |
| Kitos savybės | CCA vario mišinys SOHO taikymams, AWG 23/1 (vientisas), PE neužbaigtas duomenų / instaliacijos kabelis apdorojimui ir instaliacijai su LSA jungimo technologija, skirtas naudoti namuose / lauke, dvigubai ekranuotas susuktos poros LAN kabelis, porų ekranavimas: PIMF (poros metalinėje folijoje) + išorinis ekranas: pynimas. Šis gaminys nėra patvirtintas stacionariam montavimui pastatuose. Atitinka SOHO taikymų (mažų biurų, namų biurų) reikalavimus, kai maksimalus perdavimo ilgis yra 70 m! |
| Tipas | 6 kategorija, S/FTP |
| Kabelio ilgis | 100 metrų |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | 57197 |
| Gamintojo prekių serija | CAT 6 lauko tinklo kabelis, S/FTP (PiMF) |
| Popierius / kartonas | 50,00 g |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Pagrindinės dėžutės bendras gylis | 460 mm |
| Bendras pagrindinės dėžutės plotis | 235 mm |
| Pagrindinės dėžutės bendras aukštis | 290 mm |
| Grynasis pagrindinės dėžutės svoris | 11,768 kg |
| Pagrindinės dėžutės taros svoris | 0,533 kg |
| Paletės kiekis | 220 dalių |
| Prodiuseris | Goobay |
| Garantija | 12 mėn. |