Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Gamintojas | Goobay |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gross weight | 6.6 kg |
| Net weight | 5.902 kg |
| Tipas | Cat 5E, U/UTP |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 95410 |
| Gamintojo prekės serija | CAT 5e network cable, U/UTP |
| Kabelio ilgis | 305 m |
| Kitos savybės | • non-terminated data-/installation cable for processing and installation with LSA connection technology for Home/indoor usage • unshielded twisted-pair LAN cable |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Volume (m3) | 0.02547125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.698 kg |
| Gross depth (mm) | 355 mm |
| Gross width (mm) | 205 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| PET | 682.00 g |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 425 mm |
| Gross width master carton | 375 mm |
| Gross height master carton | 380 mm |
| Net weight master carton | 13.2 kg |
| Tare weight master carton | 1.03 kg |
| Palette Qty | 56 dalių |
| Producer | Goobay |