Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Gamintojas | Goobay |
| PET | 5,00 g |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Bendras svoris | 0,342 kg |
| Bendras gylis (mm) | 165 mm |
| Bendras plotis (mm) | 165 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 45 mm |
| Tūris (m3) | 0,001225125 m³ |
| Grynasis svoris | 0,267 kg |
| Taros svoris (kg) | 0,075 kg |
| Tipas | 5E kategorija, F/UTP |
| Kitos savybės | CCA medžiagų mišinio ekranuotas LAN/tinklo kabelis, skirtas tinklo komponentams sujungti su 2 x RJ45 jungtimis; išorinis ekranas: folijos ekranavimas su 3µ paauksuotais kontaktais su ilgio nurodymu ant plono laido su apsauga nuo įtempimo; su apsauga nuo skląsčio; porų seka pagal EIA/TIA 568B; tinka gigabito (10/100/1000 Mbit) tinklui; techniniai duomenys; jungtys; RJ45 kištuko tipas (8P8C); ekranuotas jungimas: taip; 2 jungtis, RJ45 kištuko tipas (8P8C); apsauga nuo skląsčio iš abiejų pusių. Kabelis: apvalus kabelis. Specifikacija: CAT 5e; ekranavimo klasė: F/UTP; AWG 26/7 (daugiagrūdis); kabelio apvalkalo skersmuo (apytiksliai); 5,5 mm; vidinio laidininko medžiaga: CCA (variu dengtas aliuminis); kabelio ilgis: 15 m; kabelio apvalkalo medžiaga: PVC; ekranų skaičius: 1 x 1 tipo, ekranuojanti folija (aliuminis); apsauga nuo lenkimo iš abiejų pusių; signalo perdavimo maksimalus pralaidumas: 100 MHz; bendrieji duomenys: sunaudojimo vienetas: 1 vnt. polietileniniame maišelyje; spalva: pilka; žymėjimai: CE, WEEE. |
| Popierius / kartonas | 70,00 g |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Paletės kiekis | 1410 dalių |
| Prodiuseris | Goobay |
| Garantija | 24 mėn. |