Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Gamintojas | Goobay |
| Garantija | 12 mėn. |
| Bendras svoris | 0,023 kg |
| Grynasis svoris | 0,022 kg |
| Kabelio ilgis | 0,5 m |
| Gaminio spalva | Pilka |
| 2 jungčiai | RJ45 kištukas (8P8C) |
| 1 jungtis | RJ45 kištukas (8P8C) |
| Kitos savybės | • ekranuotas LAN/tinklo kabelis tinklo komponentams prijungti su 2 RJ45 jungtimis • išorinis ekranas: folijos ekranavimas • su 3µ paauksuotais kontaktais • su ilgio nurodymu ant plono įtempimo mažinimo elemento • su apsauga nuo skląsčio • porų seka pagal EIA/TIA 568B |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | 50126, CAT 5e jungiamasis kabelis, F/UTP |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Tūris (m3) | 0,00012 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0,001 kg |
| Bendras gylis (mm) | 10 mm |
| Bendras plotis (mm) | 100 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 120 mm |
| Tipas | 5E kategorija, F/UTP |
| PET | 1,00 g |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Paletės kiekis | 14400 dalių |
| Prodiuseris | Goobay |