Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kompiuterinis suktos poros laidas UTP-ECA/K6/305M/SET, skirtas profesionalioms instaliacijoms.
Darbui palengvinti kabelio apvalkalas sužymėtas 1 m atkarpomis.
| Atkarpoje : | 305 m . Nurodyta kaina už 1m įsigyjant visą ritinį |
| Tipas : | UTP 6 kat. |
| Vidinė gysla : | Ø 0.54 mm Cu Viela |
| Varža : | 9.38 Ω / 100 m |
| Ekranas : | - |
| Išorinis apvalkalas : | PVC, 5.9 mm |
| Apvalkalo spalva : | Pilkas |
| CPR klasė : | Eca |
| Standartų atitiktis : | EN 50575:2014, EN 60332-1-2:2004, EN 13501-6:2014 |
| Gamintojas / Markė : | NETSET |
| Garantija : | 15 metai |