Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Įvesčių skaičius : | 1 vnt. - RS-485 |
| Išvesčių skaičius : | 4 vnt. - RS-485 |
| Galvaninė atskirtis tarp įvesties ir išvesties : | 1 kV DC |
| Ryšys : | vienakryptis RS-485 |
| Perdavimo greitis : | 1 Mbit |
| Apsauga nuo viršįtampių : | 600 W - RS-485 prievadai + Maitinimo jungtis |
| Pasirinktos funkcijos : |
|
| Maitinimas : | 9 V - 24 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 150 mA @ 12 V DC |
| Svoris : | 0.093 kg |
| Matmenys : | 107 x 83 x 32 mm |
| Gamintojas / Markė : | EWIMAR |
| Garantija : | 2 metai |