Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Savybės | |
| Jungtis(ys) | Rj-45 (8p8c) |
| Produkto spalva | Permatomas |
| Laido standartas | Cat5e |
| Jungties kontaktų dengimas | Auksas |
| Jungties ekranavimas | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 172 g |
| Plotis | 11,7 mm |
| Ilgis | 7,92 mm |
| Aukštis | 22,4 mm |
| Modelio pavadinimas | 121140 |