Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
BG02 Baterijos Laikiklis suteikia 95Wh energijos sprendimą Godox blykstėms ir LED šviestuvams, pasižymintis dviem išėjimo galimybėmis ir 160° pasukamu galvute, leidžiančia lanksčiai pozicionuoti šviesą. Jame yra USB C prievadas ir D Tap prievadas, užtikrinantys universalią energijos palaikymą, taip pat ergonomiška rankena patogiam naudojimui.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Baterijos laikiklis |
| Prekės ženklas | Godox |
| Modelis | BG02 |
Specifikacijos |
|
| Baterijos talpa | 95Wh (14.4V, 6600mAh) |
| USB C prievadas | Įėjimas: 5V=3A, 9V=2A, 12V=15A, 15V=3A, 20V=3A; Išėjimas: 5V=3A, 9V=3A, 12V=3A, 15V=3A, 20V=5A |
| D Tap prievado išėjimas | 14.4V, 10A |
| Darbo temperatūra | 0ºC ~ 45ºC |
| Matmenys | 5.41 x 4.50 x 23.80 cm |
| Svoris | 636 g |
Papildoma informacija |
|
| Ypatybės |
|
| Saugos įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pavojų. |