Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
Pratęsia HDMI rezoliucijas iki 150 m, palaikydamas 4K60 ir IR & RS-232 valdymą. Suderinamas su HDMI 2.0 ir siūlo 18Gbps pralaidumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | AV pratęsėjas |
| Modelis | 150m Cat.6 HDMI 4K60, IR & RS-232 HDBaseT pratęsėjas |
Specifikacijos |
|
| AV sąsaja | HDMI® |
| Sąsajos standartas | 2.0 |
| Palaikomas pralaidumas | 18Gbps |
| Maksimali rezoliucija | 3840x2160@60Hz 4:4:4 8bit |
| HDCP palaikymas | 2.2 |
| EDID praleidimas | Praleidimas |
| IR palaikymas | 20KHz - 60KHz |
| Serijinė sąsaja | RS-232 (dvikryptis) |
| Perdavimo protokolas | HDBaseT |
| Perdavimo terpė | 1 x Cat.6 |
| Čipas | VS010-A0 |
| Specialios ypatybės | HDMI® Loop Out prievadas, PoC (Power over Cat.6) |
Jungtys |
|
| Siuntėjo įvestis | HDMI® Type A (Female), IR (Female) |
| Siuntėjo išvestis | HDMI® Type A (Female), RJ-45 (Female), IR (Female) |
| Imtuvo įvestis | RJ-45 (Female) |
| Imtuvo išvestis | HDMI® Type A (Female), 3.5mm (Female) |
| Dvikryptiai prievadai | RS-232 (Female) |
| Maitinimo jungtis | 5.5/2.1mm |
Fizinės savybės |
|
| Matmenys (apytiksliai) | 140x65x18mm (5.51x2.56x0.71in) |
| Korpusas | Metalinis |
| Grynasis svoris | 0.76kg (1.68lb) |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C (32°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F) |
| Drėgmė | 20 - 90% RH (be kondensacijos) |
| Maitinimo reikalavimai | 24VDC 1A |
| Spalva | Juoda |
Papildoma informacija |
|
| Produkto atitiktis | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH & Kalifornijos pasiūlymas 65 |