Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 29 - 00:38:24.
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
10 metrų ilgio kabelis, skirtas universaliam prijungimui, atitinkantis Cat6 standartą, palaikantį iki 10 Gbps duomenų perdavimo greitį.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Tinklo standartai | IEEE 802.3af |
| AWG laido dydis | 24/7 |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Jungtis 1 | RJ-45 |
| Jungties 1 lytis | Vyriška |
| Jungtis 2 | RJ-45 |
| Jungties 2 lytis | Vyriška |
| Apvalkalo medžiaga | Polivinilchloridas (PVC) |
| Kabelio klasė | E |
| Kabelio standartas | Cat6 |
| Kabelio ilgis | 10 m |
| Kabelio šarvas | U/UTP (UTP) |
| Dažnis | 250 MHz |
Eksploatavimo sąlygos |
|
| Sandėliavimo temperatūra | 0 - 50 °C |
| Veikimo temperatūra | -20 - 60 °C |