Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Gamintojas | Deepcool |
| Bendras gylis (mm) | 10 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 190 mm |
| Bendras svoris | 0,037 kg |
| Bendras plotis (mm) | 115 mm |
| Grynasis svoris | 0,009 kg |
| Pakuotės kiekis | 100 dalių |
| Popierius / kartonas | 20 g |
| Plastikas (be PET) | 8,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,028 kg |
| Tūris (m3) | 0,0002185 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | EX750 terminė pasta 3g |
| Šilumos laidumas | 6,2 W/m·K; Riebalų spalva pilka W/m·K |
| Kitos savybės | Šiluminė varža 0,03 °C·cm²/W |
| Darbo temperatūra (TT) | -50/250 °C |
| Savitasis svoris | 2,6 g/cm³ |
| Pagrindinės dėžutės bendras gylis | 437 mm |
| Bendras pagrindinės dėžutės plotis | 415 mm |
| Pagrindinės dėžutės bendras aukštis | 290 mm |
| Grynasis pagrindinės dėžutės svoris | 3,7 kg |
| Pagrindinės dėžutės taros svoris | 0,526 kg |
| Paletės kiekis | 3200 dalių |
| Prodiuseris | Deepcool |
| Garantija | 24 mėn. |
TOP susijusios paieškos