Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Indaplovių tabletės Fairy Our 30 Minute Miracle Platinum Plus, 74 vnt.
Indaplovių kapsulės Fairy Original All in One Lemon, 132 vnt., citrinų kvapo
Kambukka Olympus termo puodelis turi 500 ml talpą ir pagamintas iš nerūdijančio plieno. Jis išlaiko gėrimus šaltus iki 20 valandų ir karštus iki 10 valandų, yra nepralaidus ir lengvai atidaromas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Termo Puodelis |
| Vidinė Medžiaga | Nerūdijantis Plienas |
| Nepralaidus | Taip |
| Lengvai Atidaromas | Taip |
| Šilumos Išlaikymo Funkcija | Taip |
| Paskirtis | Šaltoms/Karštoms Gėrimams |
Specifikacijos |
|
| Talpa | 500 ml |
| Aukštis (be dangtelio) | 18.2 cm |
| Aukštis | 202 mm |
| Skersmuo | 7.1 cm |
| Svoris | 289 g |
Saugumo Įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Produktas nėra skirtas pavojingų medžiagų ar cheminių medžiagų saugojimui. Būkite atsargūs prijungdami prie elektros šaltinio. Nenaudokite karštiems, sprogstantiems ar nuodingiems skysčiams. |