Samsung VG-SCFT32ST/XC
  • Varlė kodas 14170387
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 17 has video
Prekės vaizdo įrašai
  • Samsung VG-SCFT32ST/XC video
  • Samsung VG-SCFT32ST/XC video
  • Samsung VG-SCFT32ST/XC video
Atgal Pirmyn
Samsung VG-SCFT32ST/XC
  • Varlė kodas 14170387
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Samsung VG-SCFT32ST/XC kaina
add to cart Į krepšelį 5.99
Samsung VG-SCFT32ST/XC kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Samsung VG-SCFT32ST/XC kaina
add to cart Į krepšelį 5.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
VG-SCFT32WT/XC, Pritaikomas rėmas The Frame 32" TV (2020) - "Sidabinė"
Tinka TIK 2020 Frame serijai
Specifikacijos
Informacija apie specifikacijas
Pristatymas
Spalva Smėlio spalvos
Medžiaga Plastikas
Tinka modeliams
QLED TV Ne
LED TV Ne
Rėmas Taip
Coliai 32"
Matmenys
Įpakavimas (IxPxA) 816 (L) x 94 (W) x 90 (H)
Svoris
Produktas 0.21 kg
Įpakavimas 0.5 kg
Priedai
Laikiklis (kampai) 4
Laikiklis (apačia) 3
Naudojimo instrukcija Taip
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-30
Pliusai: Puikus dizainas Lengvas ir kompaktiškas Aukštos kokybės medžiagos
Minusai: Gali būti sunku rasti tinkamą vietą dėl didelio ilgio
Specifikacija
  • Gamintojas Samsung
  • Modelis
    VG-SCFT32ST/XC
  • Aukštis 90.000000000
  • Plotis 90.000000000
  • Svoris 0.510000000
  • Ilgis 820.000000000
  • Vnt 0
  • Modelio pavadinimas
    ‎VG-SCFT32ST/XC
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Ar Samsung VG-SCFT32ST/XC rėmas tinka visiems televizoriams?
2. Kokios spalvos yra šis TV rėmas?
3. Iš kokios medžiagos pagamintas šis priedas?
4. Kaip tvirtinamas šis apvadas prie televizoriaus?
5. Kokie yra šio gaminio fiziniai matmenys?
Viršutinė ir apatinė rėmo dalys yra 728 mm ilgio, o šoninės – 425 mm. Kiekvienos detalės plotis ir aukštis yra 22,5 mm ir 16,1 mm atitinkamai. Tokie parametrai užtikrina, kad apvadas tiksliai uždengs televizoriaus kraštus, suteikdamas vientisą ir gražų išvaizdą.
Patarimai
Kodėl verta …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (24)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Rėmas SAMSUNG Frame 55" Brick Raudona Bevele kaina
SAMSUNG Frame 50 Brown Modern 2021 90 laipsnių kvadratas
  • Įvertinimas 5.0 (25)
  • Liko tik: 3 vnt.
SAMSUNG Frame 50 Brown Modern 2021 90 laipsnių kvadratas kaina
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Msonic MBC415K kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Technok žaislinė piramidė - žiedai
  • Pristatymas į namus 3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Technok žaislinė piramidė - žiedai kaina
-20 %
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Bosch Pjovimo skydas geriausiai universalus 350 x 25,4mm (2608603636) kaina
USB laidas Maxlife Apple Lightning FastCharge baltas, 2.0A,1.0m
  • Pristatymas į namus 10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
USB laidas Maxlife Apple Lightning FastCharge baltas, 2.0A,1.0m kaina