Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 8 kg |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 81,3 cm |
| Montavimo tipas | Siena |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 75 x 75 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Minimalus ekrano dydžio suderinamumas | 43,2 cm |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 75 x 75,75 x 100 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Ergonomija | |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Reguliuojamas gylis | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | 35 - -35 ° |
| Pasukamas kampas | 90 ° |
| Pasukamas | 90 - -90 ° |
| Sukimosi kampas | 360 ° |
| Ašių skaičius | 3 |
| Atstumas iki sienos (maks.) | 41 cm |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 114 mm |
| Ilgis | 370 mm |
| Aukštis | 523 mm |
| Svoris | 2,46 kg |
| Modelio pavadinimas | ICA-LCD G112 |
Televizorius gali tapti elegantišku svetainės ar miegamojo elementu ir tikrai neprivalo užimti vietos ant baldų. Galima jį paprastai pritvirtinti prie sienos ir net lubų, tačiau tam reikės specialaus televizoriaus laikiklio. Varle.lt televizorių specialistai parengė televizoriaus laikiklio pirkimo gidą.
Kodėl verta …