FB likes

Teleskopas Celestron NexStar Evolution 6 WiFi

(Prekės kodas: 5157162)
10x
174,60
Lizingas be
pabrangimo:
Mėnesio įmoka – 174.60 €, prekės kaina – 1745.99 €, avansas – 0 €, metinė palūkanų norma – 0%, sutarties mokestis – 0%, mėnesinis administravimo mokestis – 0%, sutarties laikotarpis – 10 mėn., bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0%, bendra mokama suma – 1745.99 €.
1745,99
UŽSAKYTI
NEMOKĖK UŽ PRISTATYMĄ
Atsiimk “Varle.lt” parduotuvėse.
ĮVERTINK:

51 (0 Komentarų)
PDF
Atsisiųsti
Garantija
12 mėn.
Pristatymas
2-4 d. d.
Liko tik
2 vnt.
 • Klausk apie prekę / kainą
 • Lizingo skaičiuoklė
 • Aprašymas / Specifikacija
 • Komentarai (0)
 • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
5157162
Atraskite Visatą ir valdykite Nexstar Evolution teleskopą su nemokama Celestron SkyPortal programa iOS ir Android operacinėms sistemoms!
Kompaktiškas, nešiojamas 6 colių Šmidto-Kasegreno optinės sistemos teleskopo vamzdis su StarBright XLT optinių paviršių dangomis, suderinamas su Fastar sistemos kameromis.
Kompiuterizuota GoTo montuotė su aukštos kokybės sliekine pavara ir varikliais, skirtais pagerinti sekimo tikslumą bei eliminuoti pavaros klibėjimą.
Įkraunamas ličio jonų akumuliatorių baterijos užtikrina iki 10 valandų nepertraukiamo stebėjimo.
Naujas montuotės korpuso dizainas su patobulintomis reguliuojamomis sankabomis bei transportavimo rankenomis, dvi papildomos lentynėlės priedams bei USB išvestis mobilių prietaisų krovimui.
 
Celestron su naujaisiais Nexstar Evolution modeliais pakėlė stebėjimus į visiškai kitą kokybinį lygį. Tai pirmieji Šmidto-Kasegreno tipo teleskopai su pilna WiFi integracija. Jums nebereikės valdymo pultelio. Viskas ko prireiks – išmaniojo telefono ar planšetės. Tiesiog bakstelėkite pirštu į ekraną ir teleskopas atsisuks į Jus dominantį objektą danguje. Dar nebuvo taip lengva valdyti teleskopą ! Prijunkite savo išmanųjį prietaisą per WiFi bevielį tinklą prie teleskopo ir galėsite tyrinėti Galaktiką su mobiliaja Celestron aplikacija iOS arba Android išmaniems prietaisams.
 
Naudokite Planetariumo sąsają stebėti naktinį dangų realiu laiku arba pasirinkite dangaus objektus, kurie šiuo metu matomi Jūsų vietovėje. Mūsų patentuota SkyAlign teleskopo sulygiavimo procedūra, valdoma tiesiogiai su Celestron mobiliaja aplikacija SkyPortal, leis pradėti stebėjimus per kelias minutes.  
 
Tai šiuo metu draugiškiausias teleskopas !
 
Celestron inžinierių suprojektuoti  Nexstar Evolution teleskopai remiasi ilgamečiais klientų pastebėjimais ir atsiliepimais. Jie įkūnija patikrintus ir ypač funkcionalius dizaino elementus, kurie paliks tikrai neišdildomus įspūdžius stebint žvaigždėtą dangų.

Su SkyAlign teleskopo sulygiavimo sistema kompiuterizuotą teleskopą paruošite darbui žymiai greičiau ir lengviau nei kada nors anksčiau. Nukreipkite teleskopą paeiliui į tris ryškiausius dangaus objektus ir teleskopas pasakys, kokie tai objektai. Jums net nereikia žinoti kokios tai žvaigždės-jūs netgi galite rinktis Mėnulį ar ryškiausias planetas!
SkyAlign yra paprasčiausias būdas sulygiuoti kompiuterizuotą teleskopą, palengvinantis pradedančiųjų astonomų dalią , o patyrusiems – suteikia papildomą tikslumą.
Suveskite datą, laiką ir vietovės koordinates (su GPS priedu tai padaroma automatiškai), o tada nukreipkite teleskopą paeiliui į bet kuriuos tris šviesius objektus. Nereikia nukreipti teleskopo į šiaurę arba sulygiuoti teleskopo vamzdį, teleskopo pradinė padėtis visiškai nesvarbi.
 
Kas tai yra sulygiavimas ?
 
Jūs turite žinoti, kur esate, kad galėtumėte nuspręsti, kur eisite. Štai čia ir yra teleskopo sulygiavimo esmė. Teleskopo programinei įrangai reikia žinoti tikslią teleskopo orientaciją, ''pririšant'' jį prie naktinio dangaus, kad galima būtų greit surasti dešimtis tūkstančių dangaus objektų, esančių teleskopo duomenų bazėje.
 
Naujausios Celestron technologijos dėka, Jums net nereikia pažinti dangaus. Jūs net galite nežinoti, kur yra Arktūras ar Sirijus. SkyAlign sistema viską padarys už Jus.

Dėl sąlyginai mažo antrinio veidrodžio uždengimo padidėja teleskopo vaizdo kontrastas, ypač svarbus įžvelgiant smulkiąsias planetų detales. 
Dėl nedidelio svorio ir kompaktiškumo, tai ypač tinkamas pasirinkimas neturintiems daug vietos teleskopo laikymui, nemėgstantiems ilgų teleskopo paruošimo stebėjimams procedūrų, nenorintiems kilnoti didelių svorių.

  Celestron NexStar Evolution 6 pristatymas

Techninės charakteristikos:

Objektyvo/Veidrodžio skersmuo: 150 mm;
Židinio nuotolis: 1500 mm;
Optinė schema: Šmidto-Kasegreno;
Maksimalus teorinis didinimas: 300 x; 
Židinio/skermens santykis F: 10; 
Okuliaras: 1,25''40 mm (didinimas 38x);
Okuliaras: 1,25''13 mm (didinimas 115x);
Teleskopo vamzdis: Aliuminis;
Stebimų objektų mažiausia magnitudė: 13,4;
Dangos: StarBright XLT;
Sekimo rėžimai: žvaigždžių, Saulės sistemos ir Mėnulio;
Valdymas: per WiFi su išmaniaisiais įrenginiais arba su pulteliu;
Lygiavimo procedūra: SkyAlign, automatinė pagal 3 žvaigždes, pagal Saulės sistemą;
Pajungimo portai: valdymo pulteliui,3 Aux portai papildomai įrangai, USB išoriniams įrenginiams maitinti;
Valdymo pultelis: 2 eilučių 16 ženklų skystųjų kristalų displėjus su keičiamu apšvietimo intensyvumu, 19 šviesolaidžiais pašviečiamų valdymo klavišų;
Dumenų bazė: 120'000 dangaus objektų, 220 pačių įdomiausių dangaus objektų;
Varikliai: nuolatinės srovės , servo;
Maitinimas: Ličio jonų akumuliatoriai;
Montuotė: kompiuterizuota azimutinė (Alt-Az) su plieninėmis kojomis; 


Rekomenduojami priedai:

  
Filtras Saulei Baader AstroSolar safety film A4
 

 
  Filtras SkyWatcher kintamos poliarizacijos 1.25''
Gamintojas
Celestron
Garantija
(fiziniams asmenims)
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Renkantis teleskopą reikia atsižvelgti į penkis pagrindinius parametrus. Parametrai pateikti pagal svarbą:

 • Skersmuo (skiriamoji geba)
 • Taikymo sritis
 • Transportavimo galimybės
 • Užterštumas šviesa
 • Kaina

Kaip matote, kaina atsidūrė paskutinėje vietoje. Nieko nuostabaus. Brangus ir gerai pasirinktas astronominis prietaisas gali tarnauti Jums net kelias dešimtis metų, o pigus ir prastas – nesuteiks visai jokios naudos ir malonumo.

Teleskopai yra trijų rūšių:

 • Refraktoriai – teleskopo konstrukcija pagrįsta tik lęšiais (1609 – pirmas pagamino Galilėjus);
 • Reflektoriai – teleskopo konstrukcija pagrįsta tik veidrodžiais (1671 – pirmas pagamino Niutonas);
 • Katadioptriniai – teleskopai naudojantys abiejų konstrukcijų privalumus (pradėti naudoti XXa.).

Kiekviena teleskopo konstrukcija turi savų privalumų ir trūkumų. Dauguma šių prietaisų pagal savo galimybes gali Jums atskleisti visatos gelmių grožį, tačiau kiekvienos konstrukcijos teleskopas turi keletą taikymo sričių, kuriose jam neprilygsta kiti, kai tuo tarpu kitose srityse jis tik vidutiniokas.

Pavyzdžiui reflektoriai ypač tinka stebėti galaktikoms ir ūkams – dideliems ir blyškiems objektams. Per mažesnį refraktorių niekada jų nepamatysite arba tai bus tik blankios beformės dėmės. Tačiau toks refraktorius gali puikiai pasitarnauti ryškių objektų stebėjimui – planetų arba mėnulio. Todėl, rinkdamiesi teleskopą, turite žinoti, ką norėsite stebėti.Gal Jūs norite žvalgytis ir į blyškias galaktikas ir stebėti artimiausius Žemės kaimynus – planetas? Tam irgi galima rasti tinkamą teleskopą.

Rekomendacija pradedantiesiems:

Jei jau pasiryžote įsigyti teleskopą ...

Skaityti daugiau
Komentarai
Panašios prekės
Teleskopas SkyWatcher SkyMax 150 PRO EQ5 SynScan GoTo - Teleskopai

Teleskopas SkyWatcher SkyMax 150 PRO EQ5 SynScan GoTo

 
1669,99 2-4 d. d. (0)
 • Gamintojas: SkyWatcher
Teleskopas SkyWatcher Explorer 200/1000 HEQ5 PRO Synscan GoTo - Teleskopai

Teleskopas SkyWatcher Explorer 200/1000 HEQ5 PRO Synscan GoTo

 
1469,99 2-4 d. d. (5)
 • Gamintojas: SkyWatcher