Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Automobiliniai telefonų krovikliai Zens

(1)
Zens automobiliniai telefonų krovikliai - optimalus pasirinkimas. Parduotuvėje turime daugiau nei 1 modelių. Zens automobiliniai telefonų krovikliai TOP pasirinkimas populiariausiųjų sąraše. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Zens modelį.
Rodyti daugiau
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
23.99  €

Automobiliniai telefonų įkrovikliai – patogus ir labai praktiškas automobilio priedas

Dauguma mobiliųjų, išmanių telefonų turi galingas ir talpias baterijas, kurios leidžia telefonu intensyviai naudotis kad ir visą dieną. Tačiau, ne visi telefonai yra tokie ir ne visiems pakanka baterijos talpos, kad naudojimas būtų nepertraukiamas. Tam tikros telefonų funkcijos, pavyzdžiui, GPS navigacija naudoja labai daug telefono energijos, bet, dažnu atveju, ji yra būtina norint važiuoti automobiliu. Tokiu atveju, labai naudingu tampa automobilinis įkroviklis. Tai telefonui skirtas automobilinis įkroviklis 10W, 12W.  Toks įkroviklis yra prijungiamas prie automobilio energijos jungties, kuri slepiasi cigarečių pridegiklyje. Taip pat, automobilinis įkroviklis gali būti įvairių dydžių ir formų. Tai itin naudingas ir praktiškas priedas, kuris leis nenutrūkstamai naudotis telefonu, išvykus į ilgas keliones. Taip pat, jis gali leisti pakrauti ir kitus įrenginius.

Į ką atsižvelgti renkantis automobilinį įkroviklį?

Išsiruošėte į ilgą kelionę, o gal tiesiog norite apsidrausti ir būti garantuoti, kad visada turėsite galimybę pasikrauti telefoną? Tuomet jums reikalingas automobilinis įkroviklis. Tačiau, jų būna įvairiausių, o tai reiškia, kad norint pasirinkti kokybišką, būtina atsižvelgti į kelis dalykus.

Visų pirma, labai svarbu atsižvelgti į automobilinio įkroviklio tipą. Jie gali būti 3 tipų: klasikiniai, su papildomu laidu arba be laido. Klasikinis – USB automobilinis įkroviklis. Jis gali turėti vieną arba kelias USB jungtis, kurios leidžia telefoną prijungti prie jo laidu. Įkroviklis su papildomu laidu turi papildomas įkrovimo jungtis. Paskutinis kroviklis – moderniausias. Jam naudoti nereikia laido, o svarbiausia, turėti specialų padėkliuką, laikiklį, kuris padės įkrauti įrenginį. Toks įkroviklis – belaidis. Tačiau, jis gali būti naudojamas tik su belaidį įkrovimą palaikančiais telefonais.

Labai svarbu atsižvelgti ir į tam tikrus parametrus. Pavyzdžiui, srovės stiprumą. Šis parametras yra tiesiogiai susijęs su tuo, kaip greitai telefonas bus įkrautas. Viskas priklauso nuo telefono baterijos talpos ir techninių įkroviklio parametrų. Taip pat, geras automobilinis įkroviklis turės apsaugą, kuri neleis sugesti prietaisui, jei srovė būtų nepastovi. Taip pat, tokia apsauga neleis telefono baterijai persikrauti, perkaisti ar patirti trumpą elektros jungimą.

Papildomos ypatybės – svarbios. Visų pirma, reikėtų atsižvelgti į tai, kiek išvesčių arba USB jungčių turi įkroviklis. Modeliai turintys daugiau nei vieną ar dvi jungtis yra laikomi itin praktiškais, kadangi, vienu metu leidžia įkrauti ne tik telefoną, bet ir kitus įrenginius. Naudinga žinoti ir tai, kad automobiliniai įkrovikliai, dažnai, būna aprūpinti ir papildomomis funkcijomis. Vieni gali turėti greito krovimo funkciją, kiti – leidžia per įkroviklį leisti muziką ir naudotis multimediją. Ypač populiarūs yra įkrovikliai palaikantys Bluetooth ryšį, kurie leidžia klausytis muzikos belaidžiu būdu. Atminkite, kad įkroviklis privalo būti naudojamas su tinkamo ilgio laidu, kad būtų užtikrinamas saugumas. Taip pat, įkroviklio laidas neturėtų trukdyti vairuoti.

Automobilinis įkroviklis – patogu ir greita pirkti internetu

Automobilinis įkroviklis yra, ko gero, pats praktiškiausias ir naudingiausias automobilinis priedas. Dėka jo, galime džiaugtis nenutrūkstančiu telefono veikimu, o ilgose kelionėse neieškoti kavinės ar vietos, kur būtų galima pasikrauti telefoną. Papildyti specialiomis, papildomomis ypatybėmis, skirtingų formų ir dydžių įkrovikliai taps neatsiejamu jūsų automobilio ir kelionių kompanionu. Siūlome didelį, įvairių automobilinių įkroviklių pasirinkimą, už prieinamą kainą. Tikime, kad čia rasite tinkamą įkroviklį tiek Apple, tiek Samsung ar kitų gamintojų telefonams. Patogu ir greita pirkti internetu, o akcijų metu, norimą automobilinį įkroviklį galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Automobiliniai telefonų krovikliai Zens - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-7 d. d.

4️⃣ Kiek turite prekių Automobiliniai telefonų krovikliai Zens kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 877 prekes, o kainos prasideda nuo 3.99 Eur