Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
| savybės | |
| Tipas | Apsauginis stiklas nuo akinimo |
| Įtaiso tipas | Desktopas/nešiojamas kompiuteris |
| Modelio suderinamumas | Universalus |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 60,5 cm |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Permatomas |
| Privatumo filtravimo funkcija | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 810 g |
| Ekrano dydis (hxv) | 355 x 560 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Screen protector type | Apsauginis stiklas nuo akinimo |
| Kitos savybės | |
| Plotis | 296 mm |
| Ilgis | 526 mm |
| Modelio pavadinimas | ASF238W9EU |