Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
| savybės | |
| Tipas | Apsauginis stiklas nuo akinimo |
| Įtaiso tipas | Desktopas/nešiojamas kompiuteris |
| Modelio suderinamumas | Universalus |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 35,8 cm |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus įbrėžimams |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Juoda, permatomas |
| Lengva naudoti | Taip |
| Lengva pašalinti | Taip |
| Privatumo filtravimo funkcija | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 40 g |
| Ekrano dydis (hxv) | 303,5 x 189,5 mm |
| Aukštis | 190 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Valymo šluostė | Taip |
| Techniniai duomenys | |
| Screen protector type | Apsauginis stiklas nuo akinimo |
| Kitos savybės | |
| Plotis | 1 mm |
| Ilgis | 300 mm |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Modelio pavadinimas | ASF141WEU |