Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
TOP susijusios paieškos
| Konstrukcija | |
| Tipas | Apsauginis stiklas nuo akinimo |
| Produkto spalva | Juoda, permatomas |
| savybės | |
| Ekrano filtro funkcijos | Neblizga |
| Palaikomi ekranų tipai | Lcd |
| Aspekto santykis | 16:10 |
| Atsparus įbrėžimams | Taip |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus įbrėžimams |
| Valymo šluostė | Taip |
| Lengva naudoti | Taip |
| Lengva pašalinti | Taip |
| Ergonomija | |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 55,9 cm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 295 mm |
| Ilgis | 473 mm |
| Svoris | 90 g |
| Modelio pavadinimas | 4332163 |