Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 177 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 275 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 10 mm |
| Plastikas (be pet) | 20.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Techniniai duomenys | |
| Kitos savybės | Full frame coverage; rounded edges; crystal clear; 100% touch preservation |
| savybės | |
| Apsaugos funkcijos | Antibacterial; fingerprint resistant; scratch resistant; shockproof |
| Suderinamumas | Galaxy tab active 3 |
| Juostos suderinamumas | Samsung |
| Gaminio spalva | Skaidrus |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | None col. |
| Gamintojo prekės serija | Clear glass |
| Modelio pavadinimas | 7245 |