Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
| Gamintojas | PanzerGlass |
| Bendras gylis (mm) | 190,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 10,00 mm |
| Bendras svoris | 0,06 kg |
| Bendras plotis (mm) | 120,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,04 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 15,00 g |
| Plastikas (be PET) | 5,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,02 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Suderinamumas | iPhone 7/8/se (2020 m.) |
| Juostos suverinamumas | iPhone |
| Gaminio spalva | Juoda/Krištolo skaidrumo |
| Medžiaga | Grūdintas stiklas, atsparus senėjimui |
| Dėklo tipas | Ekrano apsauga |
| Apsaugos funkcijos | Korio raštas pagerina smūgių absorbciją; šiek tiek išsipūtę bamperiai visuose kampuose ir plastikinis rėmelis aplink galines kameras sustiprina apsaugą. |
| Tipas | Skaidrus ekrano apsauginis elementas |
| Specialios funkcijos | „PanzerGlass ClearCase Black Edition“, skirtas „Apple iPhone 7“, „iPhone 8“ ir „iPhone SE“ (2020), yra tvirčiausias „PanzerGlass“ „ClearCase“; veikia su belaidžiu įkrovimu. |
| Paletės kiekis | 3789 dalių |
| Prodiuseris | PanzerGlass |
| Garantija | 24 mėn. |
| savybės | |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 11,9 cm |
| Dėklo tipas | Dėklas |
| Medžiaga | Termoplastinis poliuretanas (tpu) |
| Produkto spalva | Juoda, permatomas |
| Paviršiaus nudažymas | Monotonas |
| Modelio suderinamumas | Apple |
| Desktop stendas | Ne |
| Užsegimas | Nepalaikomas |
| Suderinamumas | Iphone 7/8 |
| Integruota baterija | Ne |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus dulkėms, atsparus įbrėžimams |
| Modelio pavadinimas | 0227 |