Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
| Gamintojas | PanzerGlass |
| Bendras gylis (mm) | 106,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 95,00 mm |
| Bendras svoris | 0,06 kg |
| Bendras plotis (mm) | 13,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,04 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Taros svoris (kg) | 0,02 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | PanzerGlass |
| Popierius / kartonas | 20 g |
| Paletės kiekis | 13200 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |