Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 110 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 175 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 16 mm |
| Plastikas (be pet) | 5.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Techniniai duomenys | |
| Kitos savybės | Anti yellow; scratch resistant; anti greasy; anti ageing; antibacterial |
| savybės | |
| Gaminio spalva | Clear |
| Medžiaga | Termoplastinis poliuretanas (tpu) |
| Dėklo tipas | Case |
| Suderinamumas | Galaxy s21 ultra series |
| Juostos suderinamumas | Samsung |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 6.8 col. |
| Gamintojo prekės serija | Clearcase |
| Modelio pavadinimas | 0260 |