Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 106 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 195 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 12 mm |
| Plastikas (be pet) | 5.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Techniniai duomenys | |
| Kitos savybės | Edge-to-edge |
| savybės | |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Suderinamumas | Samsung galaxy a02s |
| Medžiaga | Flat tempered glass |
| Modelio pavadinimas | 7262 |
| Gamintojo prekės serija | Case friendly screen protector |
| Kitos funkcijos | |
| Specialios funkcijos | Full frame coverage; rounded edges; shock resistant; scratch resistant; crystal clear; 100% touch preservation; original panzerglass; anti-bacterial and anti-fingerprint |
| Modelio pavadinimas | 7262 |