Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 106 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 195 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 12 mm |
| Plastikas (be pet) | 5.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| savybės | |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Apsaugos funkcijos | Scratch resistant; shock resistant |
| Suderinamumas | Iphone 12 pro max |
| Juostos suderinamumas | Apple |
| Tipas | Case friendly |
| Medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 6.7 col. |
| Dizainas | |
| Surface | Antimicrobial |
| Modelio pavadinimas | 2715 |