Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
Huawei P Smart 2019 / P Smart+ 2019 / P Smart 2020 / Enjoy 9S
| Logistinė informacija | |
| Plastikas (be pet) | 2.00 g |
| Pakuotės gylis (mm) | 15.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 100.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 215.00 mm |
| Integruota baterija | Ne |
| Modelio pavadinimas | Diamond glass edge full glue |
| savybės | |
| Gaminio spalva | Transparent/black |
| Dėklo tipas | Screen protector |
| Suderinamumas | P smart 2019 |
| Juostos suderinamumas | Huawei |
| Medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Modelio pavadinimas | MSP-EDG-PSM19-BK |