Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atminties kortelė Samsung PRO Endurance microSD 128 GB, Baltos spalvos
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
Soehnle Page Profi 200 yra skaitmeninės virtuvinės svarstyklės, pagamintos iš nerūdijančio plieno su antispalviniu danga. Jos maksimalus svoris yra 15 kg, o svoris rodomas tiksliais 1 gramų intervalais dideliame, apšviestame LCD ekrane.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Skaitmeninės Virtuvinės Svarstyklės |
| Prekės Ženklas | Soehnle |
| Modelis | Page Profi 200 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 280 x 220 x 35 mm (P × G × A) |
| Svorio Talpa | 15 kg |
| Matavimo Intervalas | 1 g |
| Ekrano Tipas | Apšviestas LCD |
| Ekrano Dydis | 2.2 cm skaitmenų aukštis |
| Medžiaga | Nerūdijantis Plienas su Antispalviniu Danga |
Papildoma Informacija |
|
| Ypatybės |
|
| Įspėjimas dėl Saugumo | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |